KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 15696034
nr 1569 6034
Gravyrer
2 st, kolorerade, 1800-tal, 24x15,5 - 29x36 cm, yttermått inklusive ram: 30x24 - 36x43 cm
Kondition: fuktskador,
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 19:04:07
200 kr
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)